|

طارمی ناخن هایت را بگیر تا در آفساید نباشی!

عملکرد بسیار خوب مهدی طارمی در دیدار شب گذشته مقابل موریرنسی با واکنش هواداران پورتو مواجه شد.

لینک کوتاه کپی شد

در هفته دوازدهم لیگ برتر پرتغال، پورتو در استادیوم خانگی خود دراگو میزبان موریرنسی بود. مهدی طارمی که در دیدار قبلی این تیم موفق شد دوبار دروازه ویتوریا گیمارش را باز کند، در این بازی چندین فرصت گلزنی داشت ولی با بدشانسی مواجه شد.

در دقیقه 39 این بازی، یک ارسال از سمت راست با ضربه سر زیبای طارمی مواجه شد ولی پس از تأثیر کوچکی که سنگربان موریرنسی روی توپ گذاشت، باعث شد این ضربه زیبای طارکی به تیر دروازه برخورد کند و توپ برگشتی نیز در موقعیتی فوق العاده نصیب موسی مارگا دیگر مهاجم پورتو شد ولی این بازیکن قدر فرصت بدست آمده را ندانست و توپ را به بیرون زد و همین امر موجب شد کونسیسائو او را بین دو نیمه تعویض کند.

طارمی که در این بازی پرجنب و جوش نشان داد، در دقیقه 63 نیز تا آستانه گلزنی پیش رفت. این بار هم توپ ارسالی از سمت راست زمین با ضربه سر مهاجم ایرانی پورتو مواجه شد ولی طارمی بازهم در امر گلزنی بدشانس بود و توپ روی تور دروازه فرود آمد و تبدیل به گل نشد.

اما در دقیقه ۷۷ طارمی با فرار عالی از پشت مدافعان موریرنسی پاس در عمق کرونا را با ضربه چیپ تماشایی زد که با بدشانسی توپ او به تیرک عمودی دروازه خورد ولی در ریباند این ملی‌پوش ایرانی توپ را دنبال کرد و روی خط افقی زمین به آن رسید که پاس در عرض او به مارتینز تونی، توسط این مهاجم تعویضی تبدیل به گل شد.

در حالیکه بازیکنان پورتو در حال شادی پس از این گل بودند، اما کمک داور ویدیویی با تشخیص اینکه مهدی طارمی 3 سانتی متر در آفساید حضور داشته است، این گل را مردود کرد. رد شدن این گل به دلیل حضور طارمی در آفساید آن هم تنها به اندازه 3 سانتی متر، باعث واکنش های زیادی در میان طرفداران پورتو شد.

در ادامه پورتو 2 گل دیگر به ثمر رساند و با نتیجه 3 بر صفر از سد میهمان خود عبور کرد و با 28 امتیاز به صورت موقت، به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد. مهدی طارمی نیز که در این دیدار چندین بار تا آستانه گلزنی پیش رفت، با بدشانسی بزرگی مواجه شد و دست خالی زمین مسابقه را ترک کرد ولی بازی زیبای او از چشم هواداران پورتو دور نماند و آنها به شدت از عملکرد مهاجم تیمشان راضی هستند.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها