|

در این فصل کدام بازیکن بیشترین درآمد را داشته است؟

نام مسی و رونالدو در جهان فوتبال همواره در صدر لیست های گوناگون دیده می‌شود و طبیعتا برای درآمد هم همین گونه است.

لینک کوتاه کپی شد

مسئله‌ی درآمد همواره یکی از نکته‌هایی بوده است که برای بازیکنان فوتبال مد نظر قرار گرفته و رسانه‌ها هم هر از گاهی به آن میپردازند و تبدیل به سوژه‌ی خود می‌کنند. اما از میان بازیکنان کل دنیا چه کسی بیشترین درآمد را در این فصل از رقابت‌ها داشته است؟

 نام مسی و رونالدو در جهان فوتبال همواره در صدر لیست های گوناگون دیده می‌شود و طبیعتا برای درآمد هم همین گونه است به طوری که به گفته‌ی رسانه‌ی دویچه وله، لیونل مسی با درآمد 130 میلیون یورو در این فصل پردرآمد ترین بازیکن حال حاضر جهان است. البته مسی بازیکنی است که بیشترین دستمزد را هم از باشگاهش از میان سایر بازیکنان می‌گیرد. پس از لیونل مسی، کریستیانو رونالدو قرار دارد که درآمدی معادل با 118 میلیون یورو داشته است که رقم قابل توجهی است. پس از این دو که همواره صدرنشین لیست های مختلف هستند، نیمار قرار دارد که درآمدی معادل 95 میلیون یورو داشته است. رده های چهارم و پنجم هم به ترتیب متعلق به گرت بیل و گریزمان هستند.

امباپه با 26 میلیون و 700 هزار یورو درآمد در جایگاه دهم این لیست قرار دارد. در هر صورت این اعداد ارقام ممکن است تغییر کند چرا که جای مسی و رونالدو در صدر این لیست بار ها با هم عوض شده است.

منبع:فوتبالی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین