|

ثبت‌نام کریمی برای ریاست فدراسیون

مهدی مهدوی کیا نایب رئیس فدراسیون علی کریمی

دو کاپیتان سابق تیم ملی در انتخابات فدراسیون فوتبال حضور خواهند داشت.

لینک کوتاه کپی شد

علی کریمی به عنوان نامزد ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام خود را انجام داد و نواب رئیس خود را هم تعیین کرد. کریمی برای پست نایب‌رئیسی اول مهدی مهدوی‌کیا را پیشنهاد داده و برای نایب‌رئیسی دوم نام سعید دقیقی و برای نایب‌رئیسی سوم خانم علیپور را معرفی کرده است.

مهدوی کیا برگ برنده کریمی در انتخابات فوتبال

مهدی مهدوی کیا این روزهای به عنوان مربی در آکادمی باشگاه هامبورگ فعالیت می کند و از راه دور بر فعالیت های آکادمی کیا در ایران نظارت دارد. او پیش تر تاکید کرده بود که فضای فوتبال در ایران به گونه ای نیست که او علاقه ای به کار کردن در این فضا باشد، اما حالا به نظر می رسد درخواست علی کریمی از او برای حضور در کابینه‌اش با پاسخ مثبت او روبرو شده است.

بی شک حضور مهدی مهدوی کیا به عنوان نایب رئیس اول در انتخابات فدراسیون فوتبال، شانس علی کریمی را برای برنده شدن این رقابت خیلی بیشتر از قبل خواهد کرد  و ستاره سابق تیم ملی از همین حالا با این اقدامِ بزرگ و راضی کردن مهدوی کیا برای ورود به عرصه مدیریتی، بسیاری از انتقاداتی که به او و تیمش وارد می‌شده، را از بین برده است.

پیشنهاد می شود: حمایت محمد دادکان از کریمی؛ نمی خواهند من باشم! 

علی کریمی همچنین سعید دقیقی مهاجم سابق لیگ برتر فوتبال ایران را به عنوان نایب رییس دوم و فاطمه علیپور یکی از زنان فعال فدراسیون فوتبال ایران در دوره تاج را به عنوان نایب رییس سوم معرفی کرده تا بخش عمده ای از تیم خود را برای پیروزی در انتخابات با حضور افراد فوتبالی تشکیل داده باشد

ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات فوتبال فردا شنبه به پایان می‌رسد. شب گذشته هم حیدر بهاروند سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال برای این سمت ثبت نام خود را انجام داده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین