|

درخشش مسی و گریزمان

(ویدیو) خلاصه بازی گرانادا ۰- ۴ بارسلونا؛ دبل مسی و گریزمان

بارسلونا شنبه شب در هفته هجدهم لالیگا برابر گرانادا قرار گرفت و با چهار گل میزبانش را شکست داد.

لینک کوتاه کپی شد

بارسلونا بعد از رسیدن به یک ثبات نسبی در چند بازی اخیر خود، امشب از سری مسابقات هفته هجدهم لالیگا مهمان گرانادا بود که نهایتاً این بازی با نتیجه 4-0 به سود بلوگرانا پایان یافت.

در همان لحظات ابتدایی بازی گرانادا می‌توانست به گل اول دست پیدا کند اما شوت محکم بازیکن این تیم با واکنش فوق‌العاده مارک آندره تراشتگن به کرنر فرستاده شد.

 

دقیقه 12؛ گل اول بارسلونا

در ادامه بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفت و نهایتاً توانست در دقیقه 12 به گل برتری دست پیدا کند. ضربه سرخیو بوسکتس بعد از برخورد به روبرتو سولدادو در دهانه دروازه به آنتوان گریزمان رسید و این ستاره فرانسوی موفق شد گل اول بارسا را به ثمر برساند؛ البته این اتفاق در حالی رخ داد که بازیکنان گرانادا به شدت معتقد بودند که گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

01560950

دقیقه 36؛ گل دوم بارسلونا

 

بارسلونا به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 36 به گل دوم دست یافت‌. پاس آنتوان گریزمان برای لیونل مسی با ضربه دقیق این بازیکن همراه بود تا نتیجه 2-0 شود. البته روی این صحنه نیز بازیکنان گرانادا اعتقاد داشتند که پیش از به ثمر رسیدن گل سرخیو بوسکتس مرتکب خطای هند شده است اما داور اعتقادی به این موضوع نداشت.

01560951

دقیقه 45؛ گل سوم بارسلونا توسط مسی

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد بارسلونا به یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه دست یافت. لیونل مسی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه خوب دروازه گرانادا را باز کرد تا بارسا با نتیجه قاطع 3-0 راهی رختکن شود.

01560946

 

دقیقه 63؛ گل چهارم بارسلونا

در دقیقه 63 یک همکاری تمام فرانسوی به گل چهارم بارسلونا انجامید. ارسال عثمان دمبله در محوطه جریمه، با کنترل و ضربه فوق العاده آنتوان گریزمان همراه بود تا نتیجه 4-0 شود.

01560949

 

58

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین