|

توفان در لوس کارمنس؛ مسی روی مود ترسناک

لیونل مسی امشب در ورزشگاه لوس کارمنس برای دومین بازی متوالی توانست دبل کند و نشان داد که به بهترین فرم خود نزدیک تر از همیشه شده است.

لینک کوتاه کپی شد

 در ابتدای فصل به نظر می رسید که با توجه به مخالفت باشگاه بارسلونا با جدایی لیونل مسی این بازیکن انگیزه چندانی برای حضور در ترکیب بلوگرانا ندارد اما فوق ستاره آرژانتینی رفته‌رفته با عملکرد خود به همه این حرف و حدیث‌ها پایان داد.

مسی در چند بازی اخیر بارسلونا دوباره به فرم فوق العاده خود بازگشته و نمایش‌های درخشانی را در ترکیب باشگاه کاتالانی ارائه داده است؛ تا جایی که حالا او دوباره به یکی از اصلی ترین گزینه های کسب جایزه پیچیچی تبدیل شده است.

عملکرد خیره کننده فوق ستاره آرژانتینی در دیدار امشب بارسلونا مقابل گرانادا نیز ادامه داشت. مسی تنها به 45 دقیقه زمان احتیاج داشت تا نشان دهد که هنوز هم تعیین کننده ترین بازیکن بارسلونا محسوب می‌شود چرا که او موفق شد دو بار برای تیمش گلزنی کند تا نشان دهد که به بالاترین حد آمادگی خود رسیده است. او همچنین با دو گلی که امشب به ثمر رساند، تعداد گل های خود در رقابت‌های لالیگا را به عدد 11 افزایش داد تا به تنهایی صدرنشین جدول گلزنان شود.

گل دوم لیونل مسی روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید. نکته جالب این که او از 2 آوریل 2019 و دیدار مقابل ویارئال نتوانسته بود در یک بازی خارج از خانه با ضربه آزاد به گل دست پیدا کند که امشب به این طلسم پایان داد.

مسی همچنین بعد از 71 اقدام موفق شد از طریق ضربه آزاد به گل دست پیدا کند.  او در مجموع 402 بار پشت ضربات آزاد ایستاده که حاصل آن 36 گل بوده است؛ متوسط آمار 8.96 درصد.چ

مسی دقیقه 64 بازی تعویض شد و جای خود را به مارتین برایثویت داد تا ماجراجویی هایش برابر گرانادا با زدن دو گل به اتمام برسد.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین