|

رونالدو به صورت مشترک، بهترین گلزن تاریخ فوتبال شد

کریستیانو رونالدو با گلزنی در مقابل ساسولو به صورت مشترک با ژوزف بیکان عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال در بازیهای رسمی را از آن خود کرد.

لینک کوتاه کپی شد

فوق ستاره پرتغالی که به زودی 36 ساله می شود، گل سوم یوونتوس را در پیروزی مقابل ساسولو به ثمر رساند تا تیم تورینی به بالای جدول نزدیک شود.  رونالدو با این گل 759 گله شد و حالا با ژوزف بیکان بازیکن اسطوره ای به عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال برابری کرد. 

منابع مختلف آماری نظیر بین اسپورت، اسکواکا، سایت گل و مسترچیپ اعلام کردند که رونالدو با 759 گل رسمی مشترکا با بیکان رکورد بهترین گلزن تاریخ فوتبال را در اختیار دارد. کریستیانو در 1037 بازی رسمی به این رکورد رسید. البته بیکان رکورد شگفت انگیز 759 گل در 495 بازی رسمی را داشت. پله با 757 بازی در رده سوم قرار دارد. لیونل مسی در حال حاضر با 746 گل چهارم است اما بعید نیست که به زودی از پله عبور کند. روماریو با 734 ، گرد مولر با 720 ، پوشکاش با 706 ، اوزبیو با 615 ، فرانس دیک با 558 و آرتر فریدنریش با 554 گل در رده های بعدی هستند.

کریستیانو رونالدو با گل بعدی خود می تواند از بیکان سبقت بگیرد و به تنهایی عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال را در اختیار بگیرد.

منبع:فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین