|

علت درگذشت ناگهانی حمیدرضا خدمتکاری چه بود؟

حمیدرضا خدمتکاری بازیکن اسبق صنعت نفت آبادان در سانحه رانندگی درگذشت.

لینک کوتاه کپی شد

«حمیدرضا خدمتکاری» بازیکن سابق تیم ملی جوانان ایران بامداد امروز در ۴۱ سالگی بر اثر در سانحه رانندگی، جان به جان آفرین تسلیم کرده و چشم از جهان فرو بست.

حمید رضا خدمتکاری که در لیگ جام آزادگان برای این تیم هنرنمایی می کرد، در سن 41 سالگی و بر اثر سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کرده و به دیار باقی شتافت.

سوابق ورزشی حمیدرضا خدمتکاری

شادروان خدمتکاری در جریان لیگ آزادگان و لیگ برتر به‌ عنوان مهاجم در تیم صنعت‌ نفت آبادان به میدان می‌رفت و گل های سرنوشت سازی با پیراهن تیم محبوب آبادانی‌ها به ثمر رساند.

جالب اینکه در  اولین تقابل تیم های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در تاریخ لیگ برتر به دوره دوم این رقابتها در آبان ماه ۱۳۸۱ در ورزشگاه تختی آبادان بر می گردد،این بازیکن گلزنی هم کرد.این دیدار بسیار خاطره انگیز با برد غیرمنتظره صنعت نفت با تک گل حمیدرضا خدمتکاری خاتمه یافت تا رولند کخ آلمانی اولین شکست را برابر منصور پورحیدری متحمل شود.

مرحوم خدمتکاری که در زمان سرمربیگری پورحیدری و کنار بازیکنانی چون وحید سلامات، علیرضا دغاغله، علی بختیاری زاده، کاظم فرحانی، مهند مهدی النداوی، امید حمدی اصل،احمدرضا نوروزی، لطیف جنامی، رفعت قلی اف و سیدداود سیدعباسی در نفت آبادان حضور داشت، برای هواداران این باشگاه خاطرات شیرینی را ساخت.

مرحوم خدمتکاری عضو تیم ملی در رده امید و جوانان

مرحوم خدمتکاری همچنین در  اواخر سالهای دهه 70 عضو تیم‌های ملی جوانان و امید ایران شده بود و باتیم های باشگاهی برق منطقه ای بندرعباس و استقلال اهواز نیز به میدان رفت و در رقابتهای مختلف آقای گل شد.جسور،سریع و خطرناک هنگامی که او در زمین بود فریاد "حمید آدریانو" و "حمیدآقای گل" از چندین هزار تماشاگر به گوش می رسد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین