|

کار گل‌گهر و پرسپولیس مقابل ما سخت‌تر خواهد بود

مربی آلومینیوم اراک معتقد است این تیم کار سختی در دیدار با گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس دارد، اما کار رقبا سخت‌تر خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد
حمیدرضا عبداللهی درباره تساوی 2 - 2 آلومینیوم اراک مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و می‌دانستیم چه هدفی در بازی داریم. پس از گل اول بر مسابقه مسلط بودیم و مالکیت توپ و میدان تا دقیقه 35 با ما بود، اما دو تعویض اجباری در این دقیقه داشتیم که باعث شد ریتم بازی ما به هم بخورد و با همان یک گل به رختکن رفتیم.

وی راجع به وضعیت بازی در 45 دقیقه دوم تصریح کرد: آلومینیوم در نیمه دوم دچار نوسان جزئی شد و روی دو اشتباه فردی گل خوردیم. این موضوع به خاطر فشار بالای بازی‌ها و زمان کم ریکاوری بازیکنان است. آنها در برخی دیدارها ممکن است نتوانند ریکاوری ذهنی خوبی داشته باشند و تمرکز تیم به هم بریزد. این اتفاق در دیدارهای بزرگ هم رخ می‌دهد. پس از دریافت گل دوم تلاش کردیم بچه‌ها را برگردانیم و از برنامه دیگری استفاده کنیم. در دقیقه 90 گل دوم را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندیم، اما فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد مصدومیت متعدد بازیکنان این تیم خاطرنشان کرد: ما زمانی برای تمرین نداریم و هر چهار یا پنج روز یک بار بازی می‌کنیم. باید در این مدت ریکاوری، تست آمادگی جسمانی و تمرینات تاکتیکی را در نظر بگیریم و بازیکنان را تا بازی بعدی به اوج آمادگی برسانیم. این فشار باعث مصدومیت بازیکنان می‌شود. اسماعیل شریفات و امیر هوشمند مقابل ذوب‌آهن مصدوم شدند و امیدوارم به دیدار با گل‌گهر برسند. آنها از روز دوشنبه کارهای پزشکی خود را آغاز کردند.

عبداللهی درباره دو دیدار آینده شاگردان خطیبی مقابل گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس به تسنیم گفت: در تهران با تمام وجود مقابل استقلال بازی کردیم و شایسته شکست 2 بر صفر نبودیم. دو پنالتی برای ما گرفته نشد و موقعیت‌های بسیار خوبی ایجاد کردیم. خلق موقعیت مقابل استقلال یا تیم‌های دیگر نشان می‌دهد آلومینیوم می‌تواند نتایج بهتری هم بگیرد. مقابل استقلال یا دقایقی از دیدار با ذوب‌آهن، نوسانی در تیم ما پدیدار شد و این همان چیزی بود که بابت آن نگران بودیم. تیم خوبی داریم و این بازی‌ها برای ما سخت است، اما کار تیم‌های مقابل ما سخت‌تر خواهد بود.

وی راجع به درگیری لفظی خود با سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان بیان کرد: گزارشگر بازی گفت که من درگیری لفظی با نیمکت ذوب‌آهن داشتم که اینگونه نبود و یکی از مربیان دیگر ما مشغول صحبت بود. رحمان رضایی با داوران صحبت می‌کرد و نوع صحبت کادر فنی ذوب‌آهن با بازیکنان ما خوب نبود که مربی این تیم از ما عذرخواهی کرد. در صحنه پنالتی رضایی به گونه‌ای حرف می‌زد که بچه‌ها ما آن را توهین به خود می‌دانستند. البته مربی تیم ذوب‌آهن از ما عذرخواهی کرد و مشکل برطرف شد.

منبع:تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین