|

آخرین وضعیت هروویه میلیچ از زبان وکیلش

داریو بوشیچ وکیل برانکو که به طور همزمان وکیل میلیچ هم هست به همراه این بازیکن، وانش های جالبی در خصوص جدایی و فسخ قرارداد میلیچ با…

لینک کوتاه کپی شد

طبق برنامه قرار بود خانواده هروویه میلیچ پس از سپری کردن تعطیلات کریسمس بامداد امروز ایران را ترک کنند.

میلیچ که گذرنامه‌اش در اختیار خودش بوده به همراه خانواده‌اش ایران را ترک کرده است و در اقدامی عجیب این باشگاه را شگفت زده کرده است.

مدافع کروات اخیرا به دلیل مسائل انضباطی در جلسه کمیته انضباطی شرکت کرد و سپس به تمرینات ملحق شد. او با این وجود در بازی مقابل پرسپولیس در ترکیب اصلی حضور نداشت و حتی جانشین محمد نادری هم نشد.

به نظر می‌رسد میلیچ پس از عدم دریافت مطالباتش در فصل جاری می‌تواند قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کند و رفتار اخیر کادرفنی با وی موجب شد تا برای خروج از تهران مصمم باشد.

 

واکنش میلیچ بعد از خروج از ایران

میلیچ بعد از ترک ایران در گفتگویی کوتاه گفت: اکنون زمان مناسبی برای مصاحبه کردن نیست، اما باید بگویم که با قلبی آکنده از درد و ناراحتی زیاد به خانه (کرواسی) بازمی‌گردم. همیشه به وظیفه‌ام عمل کرده‌ و به تیم استقلال و پیراهن این تیم، متعهد بوده‌ام.

هافبک کروات آبی‌پوشان تهرانی درباره شایعاتی که در خصوص وی مطرح شده از جمله شایعه دوپینگش اظهار داشت: مردم هر کاری که دوست دارند، می‌توانند انجام دهند و رسانه‌ها هم می‌توانند چیزهای خوب و بدی بنویسند، اما من هیچگاه کار اشتباهی انجام نداده‌ و همیشه به خاطر باشگاه استقلال جنگیده‌ام.

 

آخرین وضعیت میلیچ از زبان وکیلش

داریو بوشیچ در خصوص وضعیت میلیچ اظهار داشت: هر بازیکنی که بیشتر از دو ماه قراردادش را دریافت نکرده باشد، می تواند در فیفا به حقش برسد و با توجه به مطالباتی که میلیچ از استقلال دارد این بازیکن می تواند با شکایت طلب خود را بگیرد.

میلیچ به دنبال تمدید قراردادش با استقلال بود و منتظر بود تا قراردادش را تمدید کنند اما گویا تمایلی برای تمدید قرارداد او وجود نداشته و با این شرایط این بازیکن از استقلال جدا شد.

من شنیده ام که با نیمکت نشین کردن این بازیکن به دنبال پایین آوردن مبلغ قراردادش برای تمدید قرارداد بودند که به هر حال میلیچ از این شرایط ناراضی بوده و امروز ایران را ترک کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین