|

یزدانی پیشنهاد قرمز هارا رد کرد!

آیا مدافع نیمکت نشین استقلال تبدیل به بمب نقل و انتقالات زمستانی خواهد شد؟ آیا یزدانی هم راه نادری را پیش می گیرد؟

لینک کوتاه کپی شد

در شرایطی که پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مدافع جدید است، روزنامه خبرورزشی مدعی شده نام سیاوش یزدانی مدافع استقلال در فهرست نفرات مورد نظر یحیی گل‌محمدی قرار دارد و او از باشگاه پرسپولیس خواسته هر طور شده شرایط را برای قرمزپوش شدن این بازیکن فراهم کنند.

خبرورزشی به این نکته هم اشاره کرده که یزدانی بدش نمی‌آید از استقلال جدا شود چرا که در این تیم فرصتی برای بازی پیدا نکرده و حتی تبعید عارف غلامی به نیمکت ذخیره‌ها هم باعث نشده که فکری سراغ یزدانی برود و ترجیح داده از دانشگر به عنوان زوج مرادمند استفاده کند.

این اولین باری نیست که اخباری درباره جدایی احتمالی یزدانی از استقلال منتشر شده و یکی دو ماه قبل بود که یک روزنامه ورزشی مدعی شد مصدومیتهای متعدد یزدانی باعث شده که فکری تصمیم بگیرد او را از تیمش کنار بگذارد.

در چنین شرایطی، اطلاعات خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که اگر چه پیشنهاد پرسپولیس به سیاوش یزدانی صحت دارد اما مدافع استقلال به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است. گویا پرسپولیس، قبل از شروع فصل هم دنبال یزدانی بود که سیاوش در آن زمان با این پیشنهاد مخالفت کرد و حالا که دوباره قرمزها سراغ او رفته‌اند، باز هم با جواب منفی او مواجه شده‌اند.

از طرف دیگر مطرح شدن نام یزدانی به عنوان گزینه پرسپولیس، با واکنش هواداران استقلال در فضای مجازی روبرو شده و آنها به فکری هشدار داده‌اند نباید کاری که با هروویه میلیچ کرد را با سیاوش یزدانی هم تکرار کند.

یزدانی به دوستان نزدیکش گفته بود پیشنهاد پرسپولیس با چند واسطه بوده و مستقیم و جدی نبوده و همان زمان ردش کرده و حتی اگر جدی بود هم آن را رد می‌کرد.

منبع:فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها