|

اینتر – لاتزیو؛اینتر خواهان پیروزی

میلان با شکستی که خورد انگیزه ی زیادی را در تیم کونته ایجاد کرد تا تیم اینتر با پیروزی مقابل لاتزیو بتواند به رقیب سنتی و همشهری خود برسد.

لینک کوتاه کپی شد

اینتر و لاتزیو اگرچه در هفته بیست‌ودوم رقابت‌های سری A ایتالیا باهم مصاف می‌کنند اما یک هدف مشترک در سر دارند و آن‌هم پایین کشیدن میلان صدر جدولی است. اینتر ۴۷ امتیازی است و دوم، لاتزیو با ۴۰ امتیاز پنجم است. حالا نراتزوری با شکستِ میلان فرصت دارد صدرنشین شود.

اینتر

پس از حذف از جام‌ حذفی به دست یوونتوس و پیش از کریسمس که از رقابت‌های اروپایی خارج شده بودند، اینتر که در رده دوم قرار دارد اکنون فقط چشمش به اسکودتو در این فصل است. آنتونیو کونته سرمربی اینتر که در پایان‌ بازی با آندره آنیلی رئیس یووه وارد درگیری شد، این روزها تحت فشار زیادی قرار دارد و به همین دلیل رفتارهای عجیبی از او سر می‌زند. با این وجود نرآتزوی پس از پیروزی ۲ بر صفر در آخرین بازی لیگ مقابل فیورنتینا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی همچنان در کورس قهرمانی باقی ماند. این برد تعداد پیروزی‌های اینتر را به ۱۴ بازی افزایش داد. اینتر در این فصل نیز سخت در خانه شکست خورده است. ۸ برد و فقط یک باخت از ۱۰ مسابقه سهم اینتر بوده است. در حقیقت برابر لاتزیو، آنها به دنبال افزایش آمار ۷ بازی پیروزمندانه در سن‌سیرو هستند. 

لاتزیو

ایموبیله برنده کفش طلای اروپا اکنون در ۸ مسابقه از ۱۰ مسابقه اخیر خود موفق به گلزنی شده است. در حالی که میلینکوویچ ساویچ در این فصل ۴ گل زده که با ۶ پاس گل همراه بوده است. حالا هر دو جدی‌ترین خطرات اینتر برای این مسابقه هستند. مطمئناً جوزپه مه‌آتسای بدون تماشاگر محیط مناسبی برای ایموبیله خواهد بود تا گل شماره ۱۵۰ خود را در سری A ثبت کند. مهاجم سابق دورتموند می‌تواند سریع‌ترین بازیکن در رسیدن به چنین رکوردی با انجام ۲۴۵ بازی باشد. در این فصل تیم سیمونه اینزاگی از ۱۰ بازی ۶ پیروزی و ۲ تساوی کسب کرده است. بنابراین با اعتماد به نفس به مه‌آتزا می‌آید. 

مصدومان و محرومان

نیکولو بارلا و مارسلو بروزوویچ نزدیک به شرایط بازی کردن هستند و می‌توانند آنتونیو کونته را مجاب کنند تا از آنها بازی بگیرد. کونته اما آرتورو ویدال را به خاطر مشکل زانو در اختیار نخواهد داشت. در طرف مقابل اینزاگی همه نفرات اصلی‌اش را در این بازی به زمین خواهد فرستاد تا دستش حسابی باز باشد. 

ترکیب احتمالی

اینتر: هاندانوویچ، دی‌فرانی، اسکرینیار، باستونی، حکیمی، بارلا، بروزوویچ، گالیاردینی، یانگ، مارتینس و لوکاکو

لاتزیو: رینا، پاتریک، آچربی، لازاری، رادو، میلینکوویچ ساویچ، لیوا، ماروشیچ، آلبرتو، کوریا و ایموبیله

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها