|

خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان

تیم پرسپولیس در دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل پیکان به پیروزی یک بر صفر رسید تا با کسب این ۳ امتیاز از استقلال عبور کند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم پرسپولیس در آخرین دیدار هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر ایران از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان رفت و با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

احمد نوراللهی در دقیقه ۵۴ تک گل این بازی را به ثمر رساند و با یک برد اقتصادی دیگر ۲۷ امتیازی شد و از استقلال عبور کرد و به رتبه دوم جدول رسید. پیکانی‌ها نیز که با تاکتیک اوت دستی به مصاف پرسپولیس آمده بودند و شاگردان یحیی گل‌محمدی را با این تاکتیک آزار دادند، به جایی نرسیدند و با شکست بدرقه شدند تا تاکتیک تارتار، «اوت» شود.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی (۸۳ - مهدی عبدی)، وحید امیری، احسان پهلوان و امید عالیشاه (۸۳ - مهدی مهدیخانی).

ترکیب پیکان: محمد دریس، امیرحسین جدی، میلاد شیخی سلیمانی، آرش قادری (۶۴ - محمدامین درویشی)، نادر محمدی، ابراهیم صالحی،‌ حسین پورامینی، امیر روستایی (۸۱ - معین عباسیان)، فرزاد حاتمی (۶۴ - رضا جبیره)، مجید عیدی و اسماعیل بابایی.

داور: رضا عادل

                                                                     

دقیقه ۹: ارسال سعید آقایی از سمت چپ به تیر دوم دروازه پیکان، ضربه وحید امیری را به دنبال داشت که با واکنش محمد دریس توپ راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۰: روی ضربه کرنر و پاسی که احسان پهلوان به سیامک نعمتی داد، این بازیکن در موقعیت گلزنی قرار گرفت که دریس اجازه نداد ضربه نعمتی ثمری داشته باشد.

دقیقه ۳۲: پیکانی‌ها روی یکی از پرتاب‌های بلند نادر محمدی صاحب موقعیت گلزنی شدند که البته ضربه سر بازیکن این تیم در چهارچوب نبود و به اوت رفت.

دقیقه ۳۶: موقعیتی که پرسپولیسی‌ها روی حرکت و نفوذ امید عالیشاه به دست آوردند، توسط محمد دریس بی‌نتیجه ماند.

دقیقه ۵۰: توپ ارسالی روی دروازه پیکان با ضربه سر کمال کامیابی‌نیا همراه بود که ضربه او پس از برخورد به تیر دروازه توسط مدافعان پیکان دور شد.

دقیقه ۵۴: امید عالیشاه با پاس یک و دو خود را به محوطه جریمه رساند و پاس در عرض او را در دهانه دروازه احمد نوراللهی به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۶۹: اوت دستی بلند نادر محمدی توسط مدافعان پرسپولیس دفع شد که پشت محوطه جریمه مجید عیدی به توپ رسید. ضربه سرضرب او به زیر طاق دروازه حامد لک برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۸۵: حمله‌ای که پرسپولیسی‌ها ترتیب داده بودند، پشت محوطه جریمه به احسان پهلوان رسید که ضربه فنی او با فاصله کمی از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۸۷: میلاد سرلک با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۲+۹۰: روی خروج اشتباه حامد لک، توپ در دهانه دروازه به پیکانی‌ها رسید و در حالی که می‌توانستند گل مساوی را وارد دروازه پرسپولیس کنند، سیدجلال حسینی توپ را از روی خط بازگرداند.

منبع:خبر ورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها