|

نعمتی:امیدوارم در آسیا موفقیتمان را تکرار کنیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه‌ تیمی مثل پرسپولیس هیچ وقت نباید کم شود و باید به خاطر هواداران انگیزه داشته باشیم.

لینک کوتاه کپی شد

سیامک نعمتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان گفت: همه بچه‌ها دست به دست هم دادیم که امتیازات کامل بازی‌های آخر نیم‌فصل را به دست بیاوریم. باید بازی بعد مقابل گل‌گهر را ببریم و با ۳۰ امتیاز به صدر جدول برسیم و جایگاه همیشگی پرسپولیس را پس بگیریم.

وی در خصوص اوت‌های بلند پیکانی‌ها گفت: ما فوتبال‌مان را بازی کردیم، تیم‌های حریف تاکتیک‌های متفاوتی دارند. چون روی زمین بازی می‌کنیم، اوت‌های پیکان کار ما را سخت کرد. خداراشکر که توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم و آن را به هواداران و روح علی انصاریان و مهرداد میناوند تقدیم می‌کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره انگیزه سرخپوشان برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی خاطرنشان کرد: انگیزه‌ تیمی مثل پرسپولیس هیچ وقت نباید کم شود و باید به خاطر هواداران انگیزه داشته باشیم. ما دوست داریم این روند را ادامه دهیم و رکوردهای زیادی است که می‌توانیم کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم در آسیا موفقیت‌هایمان را تکرار کنیم. برای قهرمانی پنجم می‌جنگیم و می‌خواهیم دل هواداران را شاد کنیم. 

نعمتی در خصوص شرایط مالی باشگاه تصریح کرد: وضعیت مالی ما خوب نیست ولی دلیل بر این نیست که مدیریت باشگاه آقایان سمیعی و صدری کارشان را انجام نمی‌دهند.  می‌بینیم که آنها زحمت می‌کشند. کارهای بزرگی کردند؛ کارهایی که سال‌های پیش انجام نمی‌شد، ولی شرایط مالی ما خوب نیست. ان‌شاءالله با کمک مدیران و اعضای هیئت مدیره شرایط مالی‌مان خوب می‌شود. در چند سال اخیر بیشترین درآمد در فوتبال ایران را پرسپولیس داشته است. 

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها