|

اوت انداز پیکان گزینه پرسپولیس برای نقل و انتقالات!

نادر محمدی از جمله بازیکنانی است که شنیده می‌شود پرسپولیس به جذب او علاقه مند است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس یکی از باشگاه‌هایی است که با توجه به جدایی تعدادی از ستاره های این تیم در ابتدای فصل و محرومیت عیسی آل کثیر و همچنین جدایی بشار رسن در میانه فصل، برنامه های زیادی در نقل و انتقالات نیم فصل دارد چرا که باید علاوه بر پرکردن جای خالی ستاره های جدا شده به دنبال تقویت تیم هم باشند.

تقویت خط دفاعی اولویت نخست یحیی

صدر فهرست یحیی گل‌محمدی را مدافعانی تشکیل می‌دهند که پیش از این با او کار کرده اند. علی نعمتی اولین مدافعی بود که در این لیست قرار داشت. صحبت از فرشاد فرجی دیگر مدافع شهر خودرو و عبدالله حسینی هم مطرح بود.

حسینی مدافع فعلی ذوب آهن و فصل قبل گل‌گهر هم از جمله بازیکنانی بود که ابتدای فصل با پرسپولیس لینک شده بود اما رحمان رضایی در آن مقطع به شدت با جدایی این مدافع مخالفت کرد. با این حال آینده این انتقال به مدیران فعلی ذوب بازمی‌گردد چرا که ابتدای فصل با قراردادی ۲ ساله به ذوب پیوسته است. البته بعید به نظر می رسد ذوبی‌ها رضایت این بازیکن را صادر کنند.

کاپیتان گل‌گهر بازیکن مورد علاقه یحیی

علیرضا ابراهیمی مدافع مستحکم گل‌گهر این روزها در ترکیب تیمش عملکرد خوبی دارد و او نیز در فهرست یحیی قرار دارد.

آب پاکی شهر خودرو روی دست پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی از جمله مربیانی است که تاکید دارد بازیکنانی را برای پرسپولیس جذب کند که قبلا با آنها کار کرده است. به همین خاطر نام چند بازیکن شهر خودرو که در فهرست بازیکنان مد نظر یحیی است هم در این لیست دیده می شود.

جواد طاری بخش سخنگوی باشگاه شهر خودرو در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: هیچ بازیکنی را به پرسپولیس نخواهیم فروخت. تمام نفرات با ما قرارداد دارند و بازیکنی را قرار نیست که به پرسپولیس بدهیم.

وی افزود: تا این لحظه فقط باشگاه پرسپولیس برای جذب علی نعمتی به ما نامه زده است که با آن مخالفت کرده ایم. 

اوت انداز جذاب پیکان در اندیشه های یحیی

نادر محمدی را امسال باید تاثیرگذار ترین بازیکن پیکان دانست چرا که پرتاب‌های بلند او موجب شده تا او به شهرت جهانی برسد اما او  از جمله مدافعان خوب و با ثبات فوتبال ایران نیز محسوب می‌شود. با توجه به اینکه این بازیکن قابلیت بازی در ۲ پست مدافع راست و میانی را دارد، او هم از جمله بازیکنانی است که شنیده می‌شود پرسپولیس به جذب او علاقه مند است اما اینکه باشگاه پیکان به جدایی تاثیرگذارترین بازیکنش رضایت دهد، کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکن در خط میانی و دفاع راست هم نیم نگاهی به لیگ دسته اول دارد تا در صورت پیدا کردن استعدادهای خاص به دنبال جذب آنها برود.

پرسپولیس از پرتغال بازیکن قرض می‌گیرد؟

شهریار مغانلو پدیده لیگ نوزدهم که ابتدای فصل از پیکان به تیم سانتاکلارا پرتغال رفت، مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته است. حتی سرخپوشان در تلاش هستند تا برای یک نیم فصل هم که شده او را از سانتاکلارا قرض بگیرند اما هنوز این مساله نیز در ابهام قرار دارد.

سرخپوشان نقل و انتقالات نیم فصل را با جذب مهدی ترابی آغاز کردند اما موضوع روشن این است که کار سرخپوشان در نقل و انتقالات سخت بوده و باید دید در نهایت چه بازیکنی پرسپولیسی می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین