|

(ویدیو) خلاصه بازی پورتو - یوونتوس 29 بهمن؛ گلزنی مهدی طارمی

پورتو در شبی خاطرانگیز در لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس بود و توانست این تیم را شکست دهد.

لینک کوتاه کپی شد

در یکی از بازی‌های دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم‌های پورتو و یوونتوس از ساعت ۲۳:۳۰ امشب در ورزشگاه دو دراگائو به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با برتری دو بر یک پوروتو به پایان رسید.

دقیقه 2؛ گل مهدی طارمی به یوونتوس

یوونتوس آغاز کننده بازی بود ولی پس از آنکه نفوذش به زمین پورتو بی‌ثمر ماند، گردش توپ را به زمین خودی آورد که این اتفاق به ضرر آنها تمام شد و فرصت‌طلبی ستاره ایرانی پورتو، سیلی محکمی به شاگردان پیرلو زد و آنها را در شروع مسابقه تنبیه کرد.

پاس رو به عقب رودریگو بنتانکور در دقیقه یک برای شزنی را این دروازه‌بان در شرایطی دفع کرد که مهدی طارمی با تکل بلند مقابل او و فرصت‌طلبی و جای‌گیری عالی، تبدیل زد تا توپ وارد دروازه یوونتوس شود.

پیشنهاد می شود:  واکنش طنز کاربران به گلزنی مهدی طارمی مقابل یوونتوس

واکنش جالب توئیتر پورتو به گل مهدی طارمی

باشگاه پورتو نیز با این توئیت جالب به زبان فارسی، گل اول دیدار با یوونتوس را به همراه شادی مهدی طارمی منتشر کرد: «به نام خدا و توی دروازه»

01573750

 

دقیقه 46؛ گل دوم پورتو توسط موسی مارگا 46

پورتو در همان شروع نیمه دوم به گل رسید. زانوسی از سمت چپ حرکت کرد و به محوطه جریمه رسید و به مارگا پاس داد. مهاجم مالیایی پورتو هم به راحتی توپ را با غفلت مدافعان، وارد دروازه شزنی کرد. 

دقیقه 82؛ گل اول یوونتوس توسط فدریکو کیه زا

 الکس ساندرو از سمت چپ رابیو را راه انداخت. هافبک فرانسوی با رسیدن به گوشه محوطه جریمه، با یک پاس عرضی بلند، فدریکو کیه زا را صاحب توپ کرد و شوت زیبای وینگر ایتالیایی دور از دستان مارکزین وارد دروازه پورتو شد. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها