|

(ویدیو) اشتباه فاجعه آمیز علیرضا بیرانوند مقابل گلاسکورنجرز

علیرضا بیرانوند در مصاف با گلاسکورنجرز شب بدی را سپری کرد و روی گل اول کاملا مقصر بود

لینک کوتاه کپی شد

 تیم فوتبال آنتورپ بلژیک در دیدار خانگی مقابل گلاسکورنجرز اسکاتلند با حساب چهار بر سه شکست خورد. «علیرضا بیرانوند» شبِ تلخی داشت و گل نخست را با اشتباهی عجیب دریافت کرد و در دقیقه ۷۷ به دلیل مصدومیت، تعویض شد.

پنجشنبه شب در ادامه دور رفت از مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ فوتبال اروپا، ۶ دیدار دیگر برگزار شد.

بر این اساس، آنتورپ که «علیرضا بیرانوند» را از ابتدا درون دروازه خود داشت در دیدار خانگی مقابل گلاسکورنجرز با نتیجه چهار بر سه مغلوب شد.

دقیقه 39 اشتباه عجیب بیرانوند

در دقیقه ۳۹ اشتباه عجیب «بیرانوند» در مهار یک توپ ساده و پس از آن خروج ضعیف از دروازه موجب شد تا «جو آریبو» گل نخست بازی را برای رنجرز به ارمغان آورد.

با این حال در دقیقه ۴۵، «فیلیپه اوناتی» گل تساوی آنتورپ را به زیبایی هرچه تمام‌تر به‌ثمر رساند.

نیمه نخست این این دیدار دقایق تلف شده زیادی داشت و در هشتمین دقیقه از اوقات اضافه تیم آنتورپ صاحب پنالتی شد تا «رافائلوف» گل دوم آنتورپ را به نام خود بنویسد.

دقیقه 54 آغاز مصدومیت بیرانوند

در دقیقه ۵۴ رنجرز یک موقعیت خطرناک به وجود آورد که شوت آریبو این بار تبدیل به گل نشد و مدافع آنتورپ توپ را از روی خط بیرون کشید تا نتیجه بازی تغییر نکند.

اما در همین صحنه و در زمانی که بیرانوند قصد داشت توپ را دفع کند، پاهای او به حدی باز شد که با مصدومیت این دروازه‌بان ایرانی از ناحیه کشاله ران پای راست همراه بود ولی او تصمیم گرفت همچنان به بازی ادامه دهد.

 

دقیقه 59؛ پنالتی که نزدیک بود علی بیرو بگیرد

داور در دقیقه ۵۸ و پس از اینکه به سراغ VAR رفت، یک پنالتی به سود رنجرز اعلام کرد که این فرصت برای شاگردان جرارد را بورنا باریسیچ با شوت محکم به سمت راست زد که توپ پس از برخورد به دستان بیرانوند و با بدشانسی او تبدیل به گل شد.

01574152

 

این پایان کار نبود و آنتورپ که در فاز هجومی عملکرد درخشانی داشت در دقیقه ۶۷ با ضربه «هونگلا» به گل سوم دست یافت.

تعویض علیرضا بیرانوند

در دقیقه ۷۷ بیرانوند از ناحیه پای راست مصدوم شد و قادر به ادامه بازی نبود و تعویض شد. او در این دیدار نمره بسیار ضعیف ۴.۹ گرفت.

01574150

۶ دقیقه پس از آن، «کنت» با حرکتی تماشایی موفق شد گل سوم و تساوی گلاسکورنجرز با درون دروازه نماینده بلژیک قرار دهد.

در ادامه «عبداله سک» از آنتورپ اخراج شد تا کار میزبان سخت شود.

در دقیقه ۹۰ بازهم رنجرز صاحب پنالتی شد تا باراسیچ گل دوم و چهارم تیمش را به ارمغان آورده و تیمش را در این بازی تماشایی به برتری چهار بر سه برساند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها