|

(عکس) هانی کرده لات معروف این بار کنار امیر قلعه نوعی

هانی کرده اوباش معروف این بار در تمرین گل گهر سیرجان در آستانه بازی با پرسپولیس حضور یافت

لینک کوتاه کپی شد

حضور هانی کرده در کنار امیر قلعه نویی و عکسی که در رسانه ها منتشر شد.

هانی کرده پس از حضور در تمرین استقلالی ها که باعث ایجاد حواشی زیاد برای این تیم شد، به نظر می رسد این بار سری به تمرینات گل گهری ها زده است!

او با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرامی اش، حضورش بر سر تمرین گل گهری ها و دیدار با امیر قلعه نویی را تایید کرد.

هانی+کرده+امیر+قلعه+نویی

البته در فیلم و عکس هایی که هانی کرده از تمرینات استقلالی ها منتشر کرده بود، بازیکنان بدون رعایت پروتکل های بهداشتی با او دست می دادند و به او خوش آمد می گفتند. در صورت تایید حضور این شخص در تمرینات گل گهر، باید منتظر واکنش فدراسیون و کمیته انضباطی باشیم.

 

"هانی کرده" کیست؟

"هانی خمانه" متولد اوایل دهه شصت در همدان است و بیشتر با نام "هانی کورده" شناخته می شود. او بیشتر شهرتش را مدیون فضای مجازی است. "هانی کرده" در اینستاگرام ۲۲۶ هزار دنبال کننده دارد و برخی منابع غیر رسمی او را لیدر سابق تیم استقلال و از اشرار مشهور تهران معرفی کرده اند. "هانی خمانه" در کلیپ‌های اینستاگرامی مدعی شده که ۱۶ سال از عمرش را در زندان به سر برده و اولین بار هم به خاطر درگیری با یک سرباز بر سر خرید بلیط در ۱۴ سالگی دستگیر شده است.
 
اما نام "هانی کرده" پس از قتل "وحید مرادی" سر زبان ها افتاد. پس از این قتل، او مورد حمله لفظی نوچه‌ها و طرفداران وحید مرادی قرار گرفت. آن‌ها مدعی شده بودند که هانی کرده در قتل وحید مرادی دست داشته است. که در نهایت تحقیقات پلیس نشان داد که این ادعا صحت ندارد.
 

596897_114

 
"هانی کرده" یک روز ویدئویی منتشر کرده که درآن به همراه نوچه هایش به هیئت مذهبی رفته اند. یک روز هم با یکی از شاخ‌های اینستاگرام داود هزینه (داود غفاری) قرار گذاشته و روزی هم اسلحه به دوش مدعی شده که مدافع حرم شده است. البته او بار‌ها تصاویر خود و بازیکنان سابق وکنونی تیم استقلال را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. بسیاری از کاربران فضای مجازی گفته اند که او میل به دیده شدن دارد، برای همین از هر روشی برای جذب مخاطب استفاده می‌کند.

"هانی کرده" بار‌ها در ویدیو‌های اینستاگرامی دیگر لات‌ها و اراذل و اوباش را تهدید کرده است. به همین دلیل در اسفند سال ۹۷ به اتهام تخلف در فضای مجازی بازداشت و مدتی بعد هم آزادشد. او پس از این اتفاق گفته بود که من از سال ۱۳۹۰ به بعد دست از خلاف کشیده ام.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین