|

(ویدیو) مهار جالب پنالتی بهرام افشاری توسط نیما نکیسا

دیدار دوستانه و نمادین بین هنرمندان استقلالی و پرسپولیس برگزار شد. دقیقه 49 ؛ ضربه پنالتی بهرام افشاری را نکیسا مهار کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 از ساعت ۱۴:۳۰ در مجموعه ورزشی غدیر تیم های هنرمندان قرمز و آبی به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی دیدار یادبود برای زنده یاد علی انصاریان، مهرداد میناوند و همچنین چند هنرمند تازه درگذشته برگزار می‌شد و در آن جمعی از بازیگران، مجریان، خوانندگان و البته پیشکسوتان فوتبال حضور داشتند و در دو تایم ۳۵ دقیقه ای به مصاف هم رفتند.

01573917

در نیمه اول بازی دست هنرمندان سرخپوش بود و سرانجام شوت استثنایی امیر مقاره، عضو گروه ماکان بند به ثمر نشست و دروازه پیمان طالبی باز شد تا بازی ۱-۰ شود. دقایقی بعد طالبی مجری برنامه طبیب جای خود را به پرویز برومند گلر سابق آبی ها داد تا اطمینان به دروازه تیم آبی برگردد.

در نیمه نخست اغلب هنرمندانی چون پویا امینی، سیدجواد هاشمی، امیر عباس گلاب و... در تیم هنرمندان استقلال حضور داشتند اما در نیمه دوم رضا عنایتی، علی نیکبخت، حسین کاظمی و... جای آن ها را گرفتند تا آبی ها پرستاره تر برای جبران وارد زمین شوند.

در تیم قرمزها نیز محمد پروین، نیما نکیسا، رضا جباری، حسن خان محمدی و... وارد زمین شدند و در نیمه دوم بازی سر و شکل جدی تری به خود گرفت.

01573919


با این حال درخشش نیما نکیسا چند بار متوالی آبی ها را از گلزنی بازداشت. حرکت رضا عنایتی در محوطه جریمه و سرنگون شدنش سبب شد تا امیر عرب براقی در سوت خود بدمد و پنالتی بگیرد و بهرام افشاری،باژیگر نقش بهتاش در پایتخت پشت توپ بایستد. ضربه او را نیما نکیسا به شکلی تماشایی و با پا مهار کرد تا استقلال همچنان از گلزنی ناکام بماند.


مهار پنالتی بهرام افشاری توسط نیما نکیسا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین