|

توضیحات تازه بیرانوند/ ترسیدم وضعیتم بدتر شود

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی ایران و تیم آنتورپ بلژیک توضیحاتی درباره مصدومیتش ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایرانی تیم آنتورپ در جریان دیدار با گلاسکو رنجرز در لیگ فوتبال اروپا مصدوم شد و در دقیقه ۷۷ از زمین بیرون رفت.

آسیب دیدگی بیرانوند موجی از نگرانی را در تیم آنتورپ ایجاد کرده است چرا که این تیم فردا در لیگ بلژیک به مصاف سنت ترویدن می‌رود و پنجشنبه این هفته هم باید در دیدار برگشت با گلاسکو بازی کند؛ در حالی که ژان بوته دروازه‌بان فرانسوی آنتورپ هم مصدوم است.

هنوز خبر رسمی از میزان مصدومیت بیرانوند منتشر نشده ولی گمانه‌زنی‌ها حاکی است این دروازه بان احتمالاً به بازی فردا نمی‌رسد. بیرانوند البته درباره دلیل مصدومیتش گفت: این درد کهنه ای بود که از قبل و حتی در تیم ملی ایران هم داشتم و بعضی وقت‌ها به سمتم می‌آمد و اذیتم می‌کرد.

وی افزود: در تمرینات که کمی فشار می‌آوردم گاهی اذیت می‌شدم. در بازی با گلاسکو هم در یک صحنه پاهایم باز شد که فشار آمد. برای همین اگر در زمین می‌ماندم اذیت می‌شدم و خواستم که تعویض شوم.  اینجا آزمایش MRI دادم و پزشکان هم تایید کردند که این درد کهنه بوده است.

همچنین بیرانوند با انتشار یک استوری در اینستاگرامش، در خصوص مصدومیتش توضیحاتی را ارائه داد. پیش از این یک نشریه بلژیکی در یادداشتی انتقادآمیز، عملکرد فنی بیرانوند را زیر سوال برده بود.

 

 

منبع:خبر ورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین