|

بی صبرانه منتظر سه شنبه و تقابل با بایرن هستیم

سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صربستانی لاتزیو، از انگیزه های بالای این تیم برای تقابل سه شنبه شب برابر بایرن مونیخ می گوید.

لینک کوتاه کپی شد

 لاتزیو امروز از سری مسابقات هفته بیست و سوم سری آ میزبان سمپدوریا بود و در یک بازی بسیار دشوار موفق شد حریف خود را با تک گل لوئیز آلبرتو شکست دهد؛ موضوعی که باعث شد شاگردان سیمونه اینزاگی 43 امتیازی شوند و موقتاً به رتبه چهارم جدول صعود کنند.

لاتزیو در حالی مسابقه امروز خود را با پیروزی پشت سر گذاشت که آنها سه شنبه شب در دیداری حساس از مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان بایرن مونیخ خواهد بود؛ تقابل با قهرمان فصل گذشته چمپیونزلیگ که قطعاً شاگردان اینزاگی کار دشواری در این بازی پیش رو خواهند داشت.

 

 

سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صرب لاتزیو بعد از پیروزی امروز اینکه برابر سمپدوریا به اسکای اسپورتس گفت: "ما در نیمه دوم برابر سمپدوریا سختی زیادی را تحمل کردیم و نباید این اتفاق می‌افتاد. با این حال ما در مقابل تیم قدرتمندی قرار گرفته بودیم و گاهی اوقات شما برای پیروزی با دردسر مواجه می‌شوید.

ما کاملاً روی این بازی متمرکز بودیم و نه بایرن مونیخ بنابراین مسابقه را با نگرش درست شروع کردیم.  ما بعد از سال ها در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان هستیم. بازیکنان نمی توانند منتظر آمدن سه شنبه باشند تا بتوانند در برابر باشگاه بزرگی مانند بایرن بازی کنند. "

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین