|

نیمکت‌نشینی‌های عجیب ستاره سابق یووه در بارسا

میرالم پیانیچ با 60 میلیون یورو از یوونتوس به بارسا پیوست ولی جای ثابتی در ایده های رونالد کومان ندارد. او در یووه بازیکنی ثابت و…

لینک کوتاه کپی شد

به نقل از موندودپورتیوو، میرالم پیانیچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در یوونتوس بالاخره در تابستان از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. هافبک بوسنیایی تا به اینجای فصل 15 بار در لالیگا و شش بار در لیگ قهرمانان برای بارسا به میدان رفته اما از مدت زمانی که به او بازی می‌رسد، خیلی راضی نیست. او نه گلی به ثمر رسانده و نه پاس گل داده است.

 

 

مشخص نیست دلیل جذاب این بازیکن چه بوده چرا که به نظر می رسید پیانیچ قرار است ستاره ای در خط میانی باشگاه کاتالان باشد اما او قافیه را به پدری گونزالس باخته است.

آمار و ارقام پیانیچ خود گویای همه چیز است. هرچند ستاره بوسنیایی در 5 بازی از 7 بازی لیگ قهرمانان فیکس بوده اما از 35 بازی این فصل بارسا تنها در 12بازی در ترکیب ثابت بوده و در 14 بازی اخیر تنها برابر کورنیا، بیلبائو و بتیس در ترکیب یازده نفره قرار گرفته است.

پیانیچ هرگز در سه بازی متوالی فیکس نبوده و تنها در دو مقطع برابر وایادولید و ایبار و سپس بیلبائو و بتیس در ترکیب ثابت به میدان رفت.

 

 

او در جدیدترین مصاحبه خود گفت که نمی داند چرا در بارسلونا تا این اندازه کم به میدان می رود. ادامه این شرایط احتمالا باعث خواهد شد تا دوران حضوریانیچ در بارسا بیشتر از یک سال به طور نینجامد.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها