|

شکوری تایید کرد ؛ پرسپولیس به دنبال جذب شاه ماهی نقل و انتقالات

درباره بازیکن خاصی حرف نمی ‌زنم اما طبق نیاز کادر فنی بازیکن جذب می کنیم.

لینک کوتاه کپی شد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: درباره بازیکن خاصی حرف نمی ‌زنم اما طبق نیاز کادر فنی بازیکن جذب می کنیم. ابراهیم شکوری درباره آخرین وضعیت جذب شهریار مغانلو از سوی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:

در مورد نفر خاص حرف نمی زنم اما اگر جذب بازیکنی قطعی شود، آن را در سریعترین زمان اعلام می کنیم. احازه بدهید تا زمانی که چیزی قطعی نشده، حرفی نزنیم. وی درباره اینکه آیا به شکل نامحسوس مذاکره با مهاجم تیم سانتاکلارا پرتغال را تایید می کند، گفت:

سعی می کنیم با توجه به نیازها مذاکره کنیم و سعی مان هم بر جذب بازیکن خوب است. ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جدایی آرمان رمضانی از پرسپولیس گفت: تا این لحظه که لیست خروجی نداشتیم و بعد از جلسه با کادرفنی اگر لیست خروج باشد آن را اعلام می کنیم. ممنون دار همه بازیکنان هستیم.

شکوری درباره احتمال جذب بازیکن بازی ساز به جای بشار رسن توضیح داد:

نکات فنی را بهتر است از کادر فنی بپرسید. خانواده بزرگ پرسپولیس می دانند به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند و از فردا با قدرت کارمان را برای نیم فصل دوم شروع می کنیم.

وی در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی درباره آخرین وضعیت پرونده ماریو بودیمیر عنوان کرد:

مطالبات بودیمیر را به صورت کامل واریز کرده ایم و تنها سود پول وی مانده است که امیدواریم این مبلغ بخشیده شود. مشکلی برای پنجره نقل و انتقالات نداریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها