|

آرتتا: نباید این گونه گل می خوردیم

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، می‌گوید تیمش مقابل سیتی خوب عمل کرده اما در یک سوم پایانی زمین ضعف داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

 آرسنال که طی هفته های گذشته نتایج پر نوسانی در لیگ برتر انگلیس کسب کرده بود امروز برابر صدرنشین رقابت‌ها یعنی منچسترسیتی قرار گرفت و با یک گل از حریف خود شکست خورد تا جایگاه دهمی این تیم هم به خطر بیفتد و شرایط شاگردان میکل آرتتا نگران کننده تر شود.

میکل آرتتا سرمربی آرسنال بعد از شکست تیمش مقابل منچسترسیتی گفت: " دریافت گل اول ما را در شرایط سختی قرار داد. با این حال بعد از دریافت گل تیم واکنش خوبی از خود نشان داد و چندین موقعیت گلزنی ایجاد کردیم اما از کیفیت لازم برای تبدیل کردن آنها به گل برخوردار نبودیم.  رحیم استرلینگ نباید آنجا با ضربه سر گلزنی می کرد. شما نمی توانید دریافت چنین گلی را قبول کنید."

آرتتا در ادامه گفت: "ما بعد از گل اعتماد به نفس خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و فضاها را به خوبی پیدا کردیم اما در یک سوم پایانی ارسال پاس درستی را برای گلزنی انتخاب نمی‌کردیم. ما سعی کردیم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. البته که آنها نقاط ضعف زیادی ندارند. البته منچسترسیتی امروز کمی متفاوت عمل کرد. با این وجود سیتی تیمی است که هر وضعیتی را به خوبی مدیریت می کند.

ما پنجشنبه یک فینال مهم پیش رو داریم چرا که می‌خواهیم در مسابقات لیگ اروپا به کار خود ادامه دهیم. باید بخوابیم، غذا بخوریم و سپس به یونان سفر کنیم چراکه فرصتی برای تمرین کردن نخواهیم داشت."

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین