|

مبلغ حیرت انگیز قرارداد مهدی قایدی لو رفت!

رقم قرارداد مهدی قایدی با استقلال مبلغ عجیب ۸۴۰ میلیون تومان برای یک فصل است

لینک کوتاه کپی شد

مهدی قایدی یک هفته ای هست که از حضور در تمرینات استقلال سرباز زده و مدیران این تیم فرصت داده تا موضوع اصلاح قراردادش را سریعتر انجام دهند اما بی تفاوتی مدیران استقلال نسبت به ستاره هایشان باعث دلخوری آنها شده و مسلماً قایدی نه اولین و نه آخرین نر از بازیکنان استقلال است که نسبت به این بی تفاوتی ناراحت شده است.

ماجرا از این قرار است که رقم قرارداد مهدی قایدی با استقلال مبلغ عجیب ۸۴۰ میلیون تومان برای یک فصل است که در کمال تعجب مدیریت وقت استقلال نسبت به افزایش این رقم با توجه به ارزش این بازیکن و تاثیرگذاری بالایش در بازیهای استقلال بی تفاوت بود و مدیریت فعلی نیز با سهل انگاری عمدی یا سهوی از کنار درخواست های پیاپی قایدی در این خصوص به سادگی عبور کرد تا قایدی در آستانه جدایی از استقلال قرار بگیرد.

قایدی که ارزشمندترین بازیکن ایرانی شاغل در لیگ برتر از نگاه ترانسفرمارکت نیز محسوب می شود،، پیشنهاد بایر لورکوزن را نیز به تازگی به خاطر استقلال و هوادارانش رد کرد تا تعصب خود را به پیراهن آبی نشان دهد. او در حالی مبلغ ۸۴۰ میلیون تومان برای یک فصل دریافت می کند که هم بازیکن ملی پوش محسوب می شود، و هم در فصل گذشته ۱۰ گل به ثمر رساند و آقای پاس گل استقلالی ها نیز لقب گرت و در فصل جاری نیز ۴ گل به ثمر رسانده است و با ارسال ۲ پاس گل، در جمع معدود بازیکنان خوب استقلال در فصل بیستم قرار داشته است.

در شرایط عادی او نه تنها حق دارد در تمرینات شرکت نکند و نسبت به مبلغ قراردادش معترض باشد بلکه حتی حق این را دارد تا در گوش مدیر وقت استقلال بزند که با علم به ارزش او، سر بازیکن محجوب استقلال را کلاه گذاشته و با نازلترین مبلغ ممکن با او قرارداد امضا کرده است. شاید بد نباشد بدانید بازیکنی همچون فرشید باقری در استقلال از او دریافتی بیشتری داشته اند.

ای کاش برخی رسانه ها که علاقه زیادی به انتشار اسناد قراردادهای محرمانه بازیکنان با باشگاه ها را دارند، رقم قرارداد قایدی با استقلال را نیز منتشر کنند تا هواداران این تیم بیشتر به مظلومیت و حجب و حیای قایدی در این تیم پی ببرند.

در فوتبالی که شبه ستاره ها برای یک نیم فصل ۶ میلیارد دریافت می کنند چرا مهدی قایدی که یک ستاره واقعی است، برای یک فصل ۸۴۰ میلیون تومان دریافت کند؟

با توجه به ارزش گذاری بازیکنان در سایت ترانسرمارکت که بر اساس عملکرد یک بازیکن در فصل انجام می شود، ارزش قایدی در ترانسرمارکت حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان برای یک فصل است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها