|

پاشازاده: تغییرات در استقلال باید با نظر فکری باشد

پیشکسوت استقلال گفت: ‌برخی‌ها اعتقاد دارند کادر فنی این تیم باید تغییرات داشته باشد، من به عنوان یک پیشکسوت می‌گویم اگر تغییراتی هم…

لینک کوتاه کپی شد

مهدی پاشازاده: استقلال در این فصل فراز و نشیب‌های زیادی داشته است، در برخی‌ دیدارها عملکرد خیلی خوبی داشت و در برخی دیدارها انتظارات را برآورده نکرد.  

وی افزود: اینکه استقلال با مشکلات مالی روبروست مربوط به امروز و دیروز نیست، این از گذشته‌های دور در استقلال وجود داشت و همه افرادی که در این تیم عضویت دارند باید شرایط را درک کنند. زمانی که ما در استقلال عضویت داشتیم این شرایط وجود داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:‌برخی‌ها اعتقاد دارند کادر فنی استقلال باید تغییرات داشته باشد، من به عنوان یک پیشکسوت می‌گویم اگر تغییراتی هم در استقلال می‌خواهد صورت بگیرد باید با نظر محمود فکری باشد.

پاشازاده تصریح کرد: محمود فکری برای استقلال زحمات زیادی کشیده است و باید از او در این مقطع حساس حمایت شود تا بتواند آرامش را برقرار کند.

وی تاکید کرد: هواداران استقلال باید از تیم حمایت کنند و بدانند تنها راه موفقیت استقلال حمایت، حمایت و حمایت از این تیم است.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:‌استقلال در صورت غلبه بر مس رفسنجان در هفته شانزدهم به شرایط ایده‌آل بر می‌گردد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

منبع:ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها