|

سپاهان رضایت نامه کیانی را برای ذوب آهن صادر می‌کند

هافبک با تجربه سپاهان برای جدایی از این تیم و دریافت رضایت نامه با باشگاه به مشکل خورده است.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از بازیکنانی که از هفته‌ها پیش از شروع نقل و انتقالات زمستانی جدایی او و جا به جایی‌اش قطعی بود مهدی کیانی است که به دلیل اختلاف با کادرفنی، مدتی است در تمرینات طلایی پوشان حاضر نمی‌شود و حالا در تلاش است تا با گرفتن رضایت نامه از این باشگاه به تیم دیگری منتقل شود.

کیانی که مورد توجه استقلال قرار دارد ابتدای فصل هم صحبت از رفتنش به این تیم مطرح بود که با مخالفت باشگاه سپاهان روبرو شد و حالا در تلاش است تا مقدمات رفتنش به جمع آبی پوشان پایتخت را فراهم کند و با وجود اینکه هیچ بند و تبصره‌ای در قراردادش برای فسخ یک طرفه وجود ندارد تنها راهش گرفتن رضایت نامه از باشگاه است.

کیانی تاکنون در جلساتی که با مدیران باشگاه داشته درخواست کرده رضایت‌نامه‌اش برای استقلال صادر شود و نامه رسمی باشگاه استقلال هم برای جذب این بازیکن به دست مسئولان سپاهان رسیده ولی پیشنهاد اول این باشگاه برای معاوضه کیانی با ریگی با مخالفت روبرو شده و همین موضوع مانعی برای رفتنش به استقلال است.

از باشگاه سپاهان خبر می‌رسد مسئولان این باشگاه در نظر دارند تا رضایت نامه کیانی را برای ذوب آهن صادر کنند و با توجه به روابط خوب میان دو باشگاه و نشستی که چند روز قبل میان مدیران دو باشگاه صورت گرفت قرار شد همکاری‌‍‌های این چنینی میان آنها شکل بگیرد و از طرفی مدیران سپاهان تمایل دارند کیانی به تیمی مثل ذوب آهن منتقل شود که رقیب آنها در کورس قهرمانی محسوب نمی‌شود و خیلی مایل به تقویت رقیب مستقیم خود در پنجره زمستانی نیستند.

با این وجود مهدی کیانی انتقال به ذوب آهن را رد کرده و اعلام کرده قصد ندارد در اصفهان به فوتبالش ادامه دهد و تمایلی برای پوشیدن پیراهن ذوب آهن ندارد و این موضوع تبدیل به کش مکش میان طرفین شده است.

با توجه به اصرار کیانی به انتقال به استقلال و مخالفت باشگاه و از سویی عدم تمایل این بازیکن برای رفتن به ذوب آهن باید دید در نهایت چه تصمیمی در خصوص این بازیکن گرفته می‌شود.

از همین رو قرار است مدیرعامل سپاهان نظر سرمربی تیم را در این خصوص جویا شود تا اگر به بازیکن دیگری از استقلال نیاز دارد درخواست تعویض او با کیانی را به مسئولان باشگاه تهرانی ارائه دهد و صحبت از نفراتی مثل مهدی‌پور و فرشید باقری هم مطرح شده که در حد گمانه‌زنی است.

مهدی کیانی در آخرین صحبتی که با مسئولان باشگاه سپاهان داشته به شدت از آنها دلخور بوده و کار به جرو بحث میان آنها کشیده است و حالا باید منتظر ماند تا تصمیم نهایی در این خصوص مشخص شود.

کیانی در حال حاضر 34 ساله است و در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند.

منبع:ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها