|

جدال ادامه ‌دار زلاتان و لوکاکو

زلاتان به تندی پاسخ روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی و گلزن اینتر را داده است.

لینک کوتاه کپی شد

زلاتان به تندی پاسخ روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی و گلزن اینتر را داده است. به نقل از ورزش سه، زلاتان، ستاره سوئدی و ۳۹ ساله در یک نمایش تلویزیونی برای ششمین بار جایزه  Tapiro d’Oro (خوک طلایی) خود را دریافت کرد. این جایزه به فردی که در هفته گذشته شکست یا ناکامی بزرگی را تجربه کرده اهدا می شود و شکست سنگین میلان برابر اینتر و ناکامی زلاتان در گلزنی باعث شد این بار این تندیس به او برسد. درگیری های زلاتان و لوکاکو یک ماه قبل و در جریان دیدار میلان و اینتر در کوپا دل ری آغاز شد و این هفته نیز ستاره اینتر بعد از گلزنی فریادهایی خطاب به زلاتان سر داد. حالا ستاره سوئدی در خلال پخش این برنامه تلویزیونی پاسخ لوکاکو را داده است.

زلاتان گفت: “روملو لوکاکو در سن ۲۷ سالگی و در تمام طول دوران حرفه ای خود، تنها یک جام قهرمانی آنهم در بلژیک و در سال ۲۰۱۰ با اندرلخت کسب کرده است. دیگر می خواهید چه چیز دیگری به شما بگویم؟

شکست ۰-۳ برابر اینتر؟ باخت سخت و سنگینی بود. ما در این دیدار اشتباهات زیادی انجام دادیم، اما بهبود خواهیم یافت و روند ریکاوری را طی می کنیم. در مسابقه بعدی من جایزه ام را با خودم می برم و شاید این جایزه برای ما خوش شانسی به ارمغان آورد.“

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین