|

سریال پایتخت نوروزی می‌شود!

چقدر وعده سیروس مقدم واقعیت دارد؟

سیروس مقدم از تولید قسمت‌های باقیمانده فصل ششم و احتمال ساخت پایتخت 7 خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

سیروس مقدم درخصوص سریال "پایتخت ۶ " گفت: در تلاشیم ادامه "پایتخت ۶ " را به نوروز برسانیم و به همین خاطر احتمالا قسمت‌های باقیمانده آن که ۲ یا ۳ قسمت خواهد بود، ساخته خواهد شد.

مقدم افزود: طبق قولی که به مردم داده بودیم تلاش می‌کنیم که آن قسمت‌های باقیمانده از سریال را آماده کنیم تا پایتخت ۶ به انتها برسد و در نوروز سال آینده روی آنتن برود.

کارگردان پایتخت درباره شروع کار فیلمبرداری سریال گفت: فیلمبرداری را از اوایل بهمن آغاز می‌کنیم و تقریبا ادامه همان داستان قبلی با کمی تغییرات ساخته خواهد شد.

این کارگردان تلویزیون افزود: گردآوری تمام بازیگران قبلی به شدت کار سختی است، ولی، چون همه عوامل دوست دارند به قولی که به مردم دادند وفادار بمانند خودشان را هماهنگ و تنظیم کردند که مدتی در خدمت این طرح باشند و کار انجام شود.

وی درباره ساخت "پایتخت ۷ " هم گفت:" پایتخت ۷ " را سال آینده خواهیم ساخت.

محسن تنابنده: فعلا خبری از پایتخت 7 نیست!

مقدم در شرایطی از بازگشت «پایتخت ۶» در نوروز ۱۴۰۰ خبر داده که پیش‌تر محسن تنابنده گفته بود به دلیل حاشیه‌ها و جنجال‌های مربوط به فصل ششم تا آینده نامعلوم خبری از تولید فصل‌های بعد نخواهد بود. در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌های همسو با سازمان صدا و سیما شایعه شده بود تنابنده برای ساختن فصل‌های بعدی درخواست‌های چند میلیاردی کرده است.

پنجشنبه شب بود که دوباره چراغِ نیم‌سوز بازگشت "پایتخت" به تلویزیون با گفت‌وگوی اینترنتی محسن تنابنده، روشن شد. بعد از حاشیه‌ها و پیام اینستاگرامی طراح و بازیگر نقش اصلی سریال، او در برنامه اینترنتی حاضر شد و چراغِ سبز ادامه پایتخت را غیرمستقیم در پسِ شوخی‌های مجری، روشن کرد. وقتی که او درباره حضور پنجعلی (علیرضا خمسه) می‌گفت شاید این پنجعلی برادری داشته باشد و یا ان‌شاالله عید شاهد "پایتخت" دیگری خواهیم بود و تنابنده پاسخ می‌دهد ان‌شاءالله که همین‌طور باشد. 

 

بدهی پایتختی ها به مردم

دوباره موضوع "پایتخت"، "نوروز" و فصل جدیدش با این ویدئوها و پیگیری‌ها جدّی می‌شود. در حالیکه کماکان مدیران مربوطه و شبکه یک و تهیه‌کننده و حتی تنابنده ترجیح می‌دهند مستقیماً درباره ساخت و ادامه این کار اظهارنظری نکنند. به هر حال این قسمت‌های باقیمانده که به نوعی بدهی "پایتختی"ها به مردم است باید ادا شود و بعد درباره فصل هفتم تصمیم‌گیری شود؛ آن هم با فیلمنامه و توجه به عقبه پربار "پایتخت" که حرف اول و آخرش خانواده بود.

در هر حال چه بازیگران اصلی سرکار باشند و چه دستمزدها بالاتر رفته باشد، پایتختی‌ها باید بدهی خودشان را به مخاطبِ تلویزیون که 6 فصل این سریال را دنبال کرده، ادا کند. باید ببینیم و منتظر بمانیم سرانجامِ "پایتخت6" به کجا خواهد رسید؟ آیا دوباره ضدخانواده خواهد بود و یا به عقبه‌اش برخواهد گشت؟

البته رسانه‌ای‌ها، کارشناسان و منتقدین اعتقاد دارند این وابستگی بیش از حدِ به اسپانسرها و حضور پررنگ بازرگانی صداوسیما به کارهایی مثل "پایتخت" هم ضربه زده و انتظارات و توقعات بازیگران را بالا برده و به نظر می‌رسد مشکل اصلی هم تحقق همین توقع‌ها باشد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین