|

(ویدیو) فخر فروشی های عجیب سارا و نیکا در اینستاگرام!

رفتارهای عجیب و فخر فروشی سارا و نیکا فرقانی دو بازیگر نوجوان پایتخت در اینستاگرام!

لینک کوتاه کپی شد

این واقعیت قابل انکار نیست که سارا و نیکا طرفداران بسیار زیادی دارند که اکثر آنها زیر 15 سال سن دارند و به همین دلیل رفتار آنها در سبک زندگی این نوجوانان بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

سارا و نیکا به عنوان دو بازیگر که رشد بسیار سریعی در شهرت داشته اند باید برنامه های جدی ترین برای آینده خود داشته باشند نه فقط رستوران گردی و نمایش زندگی لاکچری و غذاهای گران قیمت!

 

نگاهی می اندازیم به حواشی زیاد سارا و نیکا در سال 99

 

حضور متفاوت سارا و نیکا در اینستاگرام

نوروز سال 1399 فصل ششم سریال پایتخت از شبکه یک سیما پخش شد و این دو بازیگر هم به مانند پنچ فصل گذشته به ایران آمدند و در فصل ششم پاینتخت حضور داشتند. هنوز زمان زیادی از پایان ناتمام پایتخت 6 نگذشته بود که ویدیوهای عجیب از سارا ذو نیکا در فضابی مجازی پخش شد که این دو بازیگر نوجوان با پوششی بسیار متفاوت از آنچه مردم از این دو در سریال پایتخت سراغ داشتند در مهمانی و جشن های مختلط حضور داشتند و بعضا حرکات نامتعارف و خارج از عرف انجام می دادند.

پیشنهاد می شود: واکنش سارا و نیکا به شایعات دوستی با خواننده معروف!

عکس در استخر و پایان سارا و نیکا در پایتخت

مرداد ماه بود که سارا و نیکا دوباره در صدر اخبار شبکه های اجتماعی و رسانه های زرد قرار گرفتند. این بار اما قضیه فرق می کرد چرا که عکسی از سارا و نیکا در یک استخر مختلط در سوئد منتشر شد. خیلی ها همان موقع اعلام کردند که قصه حضور سارا و نیکا در تلویزیون با این تصاویر به پایان رسیده البته بودند کسانی که از سارا و نیکا حمایت کردند و گفتند این دو در سوئد و با فرهنگ این کشور بزرگ شده اند و نباید به آن ها خرده گرفت.

1597179927_S1gC0

 

ادعای رابطه سارا و نیکا با مهراد جم

بعد از انتشار تصاویر سارا و نیکا در استخر مدتی از این بازیگر خوش سیما خبری نبود همه رسانه های زرد مشغول تیم قمار باز ساکن ترکیه بودند که به یک باره در یکی از این لایوهای اینستاگرامی یکی از همین قماربازان که هدفی جز مال اندوزی از راه نامشروع ندارد ادعا کرد که نامزدش مهراد جم با دو خواهر دوقلو که نام آن ها با "س و ن" آغاز می شود و در ایران بازیگر هستند قبلا رابطه دوستی داشته است. بلافاصله بعد از این ادعا ذهن ها به سمت سارار و نیکا فرقانی رفت دوباره این دو خواهر دوقلو در کانون توجه قرار گرفتند. البته این دو هیچ گاه صحبت های دنیا جهانبخت و ادعای رابطه دوستی با مهراد جم را تایید نکردند و در ویدیویی اینستاگرامی از مردم و طرفدارانشان خواستند هرچه می شنوند را باور نکنند.

801988_737

 

سارا و نیکا از پایتخت کنار گذاشته شدند

اواسط آذر بود که زمزمه های ساخت فصل هفتم پایتخت شنیده شد و حتی اعلام شد که توافقات اولیه با مسئولان صداوسیما هم انجام شده است و همه چیز داشت خوب پیش می رفت که به یکباره اعلام شده سارا و نیکا در فصل جدید پایتخت حضور ندارند. این موضوع با واکنش این دو بازیگر مواجه دشد و آن ها ضمن ابرز ناراحتی اعلام کردند که درخصوص علت این موضوع به آن ها توضیحی داده نشده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین