|

ماجرای حذف شدن ترامپ از توئیتر چیست؟

ماجرای حذف شدن ترامپ از توئیتر چیست؟ توئیتر و اینستاگرام برای همیشه ترامپ را دور انداختند!

لینک کوتاه کپی شد

ماجرای حذف شدن ترامپ از توئیتر چیست؟

شایانیوز- شبکه اجتماعی توئیتر در بیانیه ‌ای اعلام کرد که پس از بررسی دقیق توئیت ‌های اخیر حساب دونالد ترامپ این حساب را به دلیل خطر تحریک بیشتر خشونت، برای همیشه تعلیق کرده است. ماجرای حذف شدن ترامپ از توئیتر چیست؟ در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات این بیانیه با ما همراه باشید.

شبکه اجتماعی توئیتر حساب کاربری ترامپ را به دلیل نقض قوانین و ساختار‌های این شبکه به حالت تعلیق دائم درآورد. این پیام رسان در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از بررسی دقیق توئیت‌های اخیر حساب دونالد ترامپ، این حساب را به دلیل خطر تحریک بیشتر خشونت، برای همیشه تعلیق کرده است. بیش از ۸۸ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از سراسر جهان صفحه توئیتر ترامپ را پیگیری می‌کردند. توئیتر ، اینستاگرام و فیسبوک حساب ‌های ترامپ را به علت تکرار ادعای تقلب و تحریک هوادارانش به ناآرامی، تعلیق کرده ‌اند.

پیشنهاد می شود: برکناری ترامپ چقدر جدی است؟

گفتنی است که روز چهارشنبه همزمان با برگزاری نشست کنگره برای تأیید آرای الکترال انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا، «دونالد ترامپ» با ارسال پیام ‌هایی در توئیتر و فیسبوک حامیان خود را به برگزاری تجمع اعتراضی در برابر کنگره و اعتراض به آنچه که وی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری می‌خواند، دعوت کرد. در یورش ناگهانی معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به داخل کنگره این کشور چهار تن کشته شدند که به گفته پلیس، تمام کشته شدگان از طرفداران دونالد ترامپ بودند. همچنین تاکنون پلیس آمریکا ۵۲ نفر را در این اعتراضات بازداشت کرده است.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین