|

گزارش بورسی

پیش بینی بازار بورس فردا سه شنبه 28 بهمن 99

پیش بینی بازار بورس فردا سه شنبه 28 بهمن 99. فردا بورس چه می شود؟

لینک کوتاه کپی شد

پیش بینی بازار بورس فردا سه شنبه 28 بهمن 99 ، فردا بورس چه خواهد شد؟ قبل از آن که به تحلیل و پیش بینی بازار بورس فردا سه شنبه 28 بهمن 99 بپردازیم، لازم است تا نگاهی به روند بازار بورس امروز داشته باشیم. بورس امروز دوشنبه 27 بهمن ماه 99 همانطور که پیش بینی شده بود متعادل تر از روز های گذشته بود.در جریان معاملات امروز بورس شاهد افت شاخص کل تا محدود 6 هزار واحد بودیم. اما شاخص هم وزن رشد 123 واحدی داشت. 

پیشنهاد می شود: چه مقدار از تامین مالی بورس به دولت می رسد؟

در پایان معاملات بورس امروز دوشنبه 27 بهمن 99 شاهد افت و ریزش 7 هزار و 306 واحدی شاخص کل بورس بودیم. اما شاخص کل هم وزن امروز وضعیتی بهتر داشت و مثبت به پایان رسید. شاخص کل هم وزن امروز دوشنبه 27 بهمن 99 122 واحد رشد کرد. 

نقشه بازار بورس امروز 27 بهمن

b

پیشنهاد می شود: پیش بینی بورس تا شب عید ، بورس در پایان سال 99 چه می شود؟

پیش بینی بورس فردا سه شنبه 28 بهمن 99

همانطور که گفتیم بورس امروز اگرچه منفی بود اما وضعیتی متعادل تر داشت. دو روز ابتدای هفته جاری بازار سهام با روند صعودی آغاز به کار کرد و برخی کارشناسان این روند را ناشی از افزایش نرخ دلار و تغییر دامنه نوسان منفی سهام دانستند. اما برخی دیگر می‌گویند جدای از همه این فاکتورها، روند صعودی بورس آغاز شده و معاملات امیدبخش است.

به گفته برخی از کارشناسان بازار سهام، تدوام روند صعودی بورس نیازمند افزایش حجم و ارزش معاملات در بورس است و این مساله هم در گرو بازگشت اعتماد و ورود پول به بازار سهام است.

با این همه بسیاری از سهامداران معتقدند روند فعلی بازار امیدبخش و رو به بهبود است. به عقیده آنها «رشد بورس شروع شده و آرام به حرکت خود ادامه می‌دهد، بعد از چند روز مثبت، یک روز منفی طبیعی است. بورس دوباره مثبت می‌شود.» اما برخی دیکر معتقدند که نقدینگی از بورس وارد بازارهای دیگر شده است.

پیشنهاد می شود: چرا بورس امروز دوشنبه 27 بهمن دوباره منفی شد؟

اما پیش بینی بسیاری از کارشناسان در خصوص بازار بورس فردا سه شنبه 28 بهمن 99 این است که اگر شاخص کل قادر به عبور از محدوده مقاومتی نباشد ممکن است در کانال 1 میلیون و 200 هزار واحدی درجا بزند. نکته مهم در خصوص صعود و رشد بورس در روز های گذشته این بود که این نوسانات و جو مثبت به دلیل برخی مصوبات جدید سازمان بورس بود.

اگرچه این مصوبات مثبت بودند اما به صورت بلند مدت قادر به مثبت کردن بازار بورس نخواهند بود. از نظر کارشناسان ما تنها راه نجات بورس و مثبت شدن حقیقی بازار ورود پول حقیقی یا سرمایه هوشمند به بازار بورس می باشد. 

  • ناشناس ارسالی در

    کسی به تحلیل شماوبورس اعتمادنداردازبس رروغ گفته ایدحقیقی ها کشیدندبیرون

  • ناشناس ارسالی در

    حقوقی باکارشان حقیقی ها راازبورس فراری دادنندچه اعتمادی مردم به بورس بیایندیکروزمثبت و بقیه ماهها منفی و تحلیل مثبت می دهیدمردم با این وضع حاضرنسیتندبیاینددربورس سرمایه گذاری کنیدان هم بورس دستوری

  • ناشناس ارسالی در

    اب درهاون کوبیدن است ! والسلام

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین