|

پیش بینی بورس

پیش بینی بورس تا شب عید ، بورس در پایان سال 99 چه می شود؟

بورس تا پایان سال 1399 و شب عید چه خواهد شد؟ پیش بینی ها چیست؟

لینک کوتاه کپی شد

شاخص بازار سهام هفته را با رشد قابل توجهی آغاز کرد و امیدها برای برگشت شاخص بورس به یک روند رشد مستمر زنده شد اما امروز فشار عرضه زیاد شد و پای بورس دوباره لنگید. بورس تا پایان سال 99 چه می‌شود؟ در ادامه با پیش بینی بورس تا شب عید با ما همراه باشید.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز، در رابطه با روند بورس تا پایان سال گفت: اگر اتفاق بدی در حوزه سیاسی رخ ندهد فکر می‌کنم شاخص کل تا پایان سال حداقل عدد یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را ببیند. فعلا بازار سهام مشکلی برای صعود ندارد. خیلی از فعالان بازار سهام‌باز شده‌اند تا سهامدار که به نظر من عرضه‌های آبشاری حقوقی‌ها باعث این بی‌اعتمادی شده اما الان بهتر است سهامداران برای فروش سهام خود عجله نکنند.

پیشنهاد می شود: پیش بینی بازار بورس فردا سه شنبه 28 بهمن 99

این کارشناس در ادامه گفت: بازار سهام بازاری بلندمدت است چون پول در این بازار باقی می‌ماند، همچنین بورس بازاری است که تورم را کنترل می‌کند و امیدواریم روزی برسد که بازار سهام همیشه صف خرید یا فروش نباشد.

همچنین دیگر کارشناسان عقیده دارد اگر حجم معاملات بیشتر شود و اگر بازار سهام بتواند مقاومت خود را بشکند تا محدوده یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد رشد خواهیم داشت اما اگر این محدوده شکسته نشود شاخص کل در حوالی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد تثبیت می‌شود.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها