|

سلفی امیر تتلو و معشوقه جدیدش در اتاق خواب!

امیر تتلو از معشوقه جدیدش در اتاق خواب رونمایی کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

امیر تتلو خواننده پر طرفدار ایرانی است که در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند و فقط در حال الواتی و خوشگذرانی ست . امیر تتلو در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی منتشر کرد که با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد . در ادامه شما می توانید عکس امیر تتلو و معشوقه اش را در زیر متن مشاهده نمایید : 

  amirtataloo.store_2509055494185671610_45418447419

مطالب پیشنهادی : (ویدیو) افشاگری وحشتناک سارن از امیر تتلو؛ ازم رابطه می خواست!

ماجرای حرمسرای تتلو چیست؟

ماجرا از آنجا آغاز شد تتلو در ادامه اقدامات عجیب و عموما غیراخلاقی با فراخوانی اینستاگرامی از دختران نوجوان طرفدار خود برای رابطه جنسی دعوت کرد. برخی از هواداران او نیز این فراخوان را به صورت گسترده‌ای منتشر کردند.

تتلو خواستار جذب "دختر‌های ۱۵ تا ۲۰ ساله ساکن ترکیه" شده بود.

درخواست تتلو برای رابطه با دختران زیر سن قانونی با موجی از انتقاد‌ها روبرو شد و فعالان حقوق زنان برای بسته شدن صفحه او به اینستاگرام فشار آوردند. منتقدان تتلو می‌گویند او در ترکیه "حرمسرا" به راه انداخته است. البته تتلو آهنگی با عنوان "حرمسرا" منتشر کرد.
 
جنبش ضد تتلو فقط در شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان نبود و کاربران ترک نیز به آن پیوستند. یک روزنامه‌نگار مشهور ترک در توییتی از پلیس امنیت ترکیه خواسته است که با این خواننده برخورد کند. سرانجام اینستاگرام به دلیل فعالیت‌های غیراخلاقی صفحه این خواننده خارج نشین را مسدود کرده است. 
 
البته امیر تتلو مجددا صفحاتی در اینستاگرام راه اندازی کرد و در آن صفحات و همچنین در کانال تلگرامی خود همچنان از دختران نوجوان برای برقراری رابطه جنسی دعوت می کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها