|

یحیی گل محمدی وزیر ورزش را تهدید کرد!!

یحیی گل محمدی وزیر ورزش را تهدید کرد!! اشتباه بزرگ یحیی گل محمدی در تهدید وزیر ورزش ممکن است منجر به اخراج او شود.

لینک کوتاه کپی شد

اشتباه بزرگ یحیی گل محمدی در تهدید وزیر ورزش ممکن است با اخراج سرمربی پرسپولیس به زودی همراه باشد. یحیی گل محمدی پس از بازی غرور امیز پرسپولیس مقابل استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی با تهدید وزارت ورزش و وزیر ورزش به او دو روز فرصت داد تا مهدی رسول پناه را از سمتش در راس هیئت مدیره پرسپولیس برکنار کند تا حاشیه جدیدی را به تیم وارد کند. 

اینکه یک سرمربی در فوتبال ایران تا این حد جایگاه خود را بالا می بیند که بتواند برای یک مدیر ارشد تعیین تکلیف کند و از آن مهمتر برای شخص اول ورزش یک کشور اولتیماتوم تعریف کند که تا دو روز فرصت دارد فلان کار را انجام دهد، خود مقوله ای جداست که بعدها به آن خواهیم پرداخت اما بی سیاستی گل محمدی در مطرح کردن این مورد بعد از دربی 94 احتمالاً او را به در خروجی باشگاه پرسپولیس هدایت کرد نه مهدی رسول پناه را !

اشتباه بزرگ یحیی گل محمدی در تهدید وزیر ورزش

شاید اگر گل محمدی این مورد را به طور خصوص یا سمیعی مطرح می کرد تا به گوش وزیر برسد، احتمال اجرایی شدن درخواست او بیشتر از این بود که در انظار عمومی وزیر را تهدید کند که فلان کار را انجام دهد. او با این حرکت خود وزیر ورزش را در موقعیتی قرار داده که حتی اگر هم قصد برکناری رسول پناه را داشت، اکنون دیگر نمی تواند اینکار را انجام دهد.

چرا که اگر این اتفاق بیفتد، جایگاه وزیر ورزش زیر سوال خواهد رفت چرا که آنگاه در افکار عمومی اینطور نمود پیدا می کند که او با دستور و تهدید سرمربی پرسپولیس، رسول پناه را برکنار کرده است که این اتفاق با شریط پیش آمده محال است رخ دهد. احتمال خروج یحیی از پرسپولیس بسیار بیشتر از خروج رسول پناه از پرسپولیس است.

یحیی که با ۴ تساوی بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا کارش را دنبال کرده روی لبه تیغ حرکت می کند و شاید دو بازی حساس این تیم مقابل دو تیم قدرتمند اگر با شکست او همراه شود، نسخه او بسیار زودتر از رسول پناه پیچیده شود چرا که پرسپولیس در صورت تحمل دو شکست در بازی های آتی خود، تقریباً به قعر جدول سقوط خواهد کرد و  تحقق قهرمانی برای این تیم تقریباً محال خواهد شد.

پیشنهاد می شود: یحیی قربانی ماندن رسول پناه در جمع پرسپولیسی ‌ها می‌شود؟

ریشه اختلاف گل محمدی و رسول پناه به افشاگری مهدی رسول پناه در خصوص ایجنت مشترک سرمربی پرسپولیس با برخی بازیکنان این تیم است و صحبتهای گل محمدی در خصوص رفتن ستاره های پرسپولیس کمی بی انصافی به نظر می رسد. چرا که رسول پناه در اوج محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم با جذب ۷ بازیکن تراز اول نگذاشت آب در دل یحیی تکان بخورد.

اگر علیپور رفت، آل کثیر آمد اگر ترابی رفت پهلوان آمد اگر نادری رفت، آقایی آمد و این اشتباه خود یحیی گل محمدی بود که به جای جذب بازیکن جانشین برای بشار رسن یا شجاع خلیل زاده به سراغ جذب مهدی خانی و محمد شریفی رفت چرا که از همان ابتدای فصل مشخص بود بشار رسن بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس می رود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین