|

رصد بازار

قیمت اتریوم امروز چهارشنبه 29 بهمن 99

قیمت هر واحد اتریوم امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه 99 چند تومان است؟

لینک کوتاه کپی شد

قیمت اتریوم امروز چهارشنبه 29 بهمن 99 چند است؟ در این مقاله به بررسی قیمت اتریوم در بازار ارز دیجیتال امروز چهارشنبه 29 بهمن 99 می پردازیم. اما قبل از آن که در خصوص قیمت اتریوم در بازار 29 بهمن 99 صحبت کنیم، لازم است تا مقدمه ای در خصوص ارز های دیجیتال ارائه شود. شاید زمانی که بشر برای اولین بار برای مبادلات روزمره خود دست از مبادلات کالا به کالا کشید و به سمت ضرب سکه روی آورد، هرگز تصور نمی کرد که روزگاری اسکناس ها یا پرداخت های بانکی جای سکه های طلا را بگیرد. امروزه نیز با رشد تکنولوژی جهان سمت و سویی دیگر گرفته و باز هم شاید خیلی ها که از قافله عقب مانده اند، نتوانند این حقیقت را که آینده جهان را ارز های دیجیتال خواهند ساخت را باور کنند. یکی از این ارز های دیجیتال اتریوم می باشد. در ادامه برای اطلاع از قیمت لحظه ای اتریوم در بازار چهارشنبه 29 بهمن 99 با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه 29 بهمن 99

قیمت اتریوم امروز چهارشنبه 29 بهمن 99

امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه 99 قیمت اتریوم برابر است با $1,807.44 دلار ، معادل سازی قیمت اتریوم به تومان نیز برابر با ۴۷,۹۸۷,۳۲۸ تومان می باشد. اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۷.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۳.۵۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۸۰۷.۵۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۵۵۰ تومان معادل ۴۷,۹۸۹,۸۸۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۵.۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۵.۶۲% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹(13 February 2021) معادل ۱,۸۶۹.۵۲ دلار بوده که همینک %۳.۳۱ پایین ‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۴.۶۹ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن اتریوم معامله می‌شود، صرافی EtherFlyer با سهم %۶.۷۶ از حجم معاملات روزانه است.

یک ساعت یک روز یک هفته دو هفته یک ماه شش ماه یک سال دو سال
-0.37% 5.62% 3.79% 29.79% 47.71% 346.07% 625.33% 1,358.58%

پیشنهاد می شود: پیش بینی قیمت اتریوم در سال 1400

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها