|

رصد بازار

قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه 29 بهمن 99

قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه 99 چند است؟ آیا بیت کوین رو به رشد است؟

لینک کوتاه کپی شد

قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه 29 بهمن 99 چند است؟ امروز چهارشنبه 29 بهمن 99 ، قیمت بیت کوین در بازار اندکی کاهش داشته است. در ادامه گزارش کاملی از قیمت بیتکوین در بازار خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. بیت کوین یکی از انواع ارز های دیجیتال است که در سال های اخیر با رشد بسیار زیادی به همراه بوده است. بیت کوین و سایر رمز ارز ها امروزه به عنوان یکی از راه های سرمایه گذاری در بازار شناخته می شوند و افراد بسیار زیادی در این بازار سرمایه گذاری می کنند. اگرچه این رمز ارز حدود 12 سال پیش اختراع شده است اما عمده رواج و شناخته شده بودن آن مربوط به دو سه سال اخیر می باشد. در ادامه برای اطلاع از قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه 29 بهمن 99 به دلار و تومان با ما همراه باشید. 

پیشنهاد می شود: قیمت اتریوم امروز چهارشنبه 29 بهمن 99

قیمت بیت کوین امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه 99

امروز چهارشنبه 29 بهمن 99 قیمت هر واحد بیت کوین برابر با $49,104 دلار می باشد. معادل سازی قیمت بیت کوین به تومان برابر با ۱,۳۰۳,۷۹۲,۳۸۹ تومان می باشد. امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه 99 هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۹,۱۰۸ دلار ، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۵۵۰ تومان معادل ۱,۳۰۳,۸۱۹,۲۵۷ تومان معامله می شود.

حجم مبادلات روزانه آن ۷۳.۱۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۸۴% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۹(16 February 2021) معادل ۴۹,۷۰۸.۵۷ دلار بوده که همینک %۱.۲۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۶۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیت کوین معامله می‌شود، صرافی bitFlyer با سهم %۶۴.۶۷ از حجم معاملات روزانه است.

پیشنهاد می شود: ورود بیت کوین به کانال 50 هزار دلار !

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین از دو سال گذشته

Capture

با توجه به جدول فوق می توان دریافت که نوسانات قیمت بیت کوین از دو سال گذشته تا به امروز سه شنبه 29 بهمن 99 مثبت و صعودی بوده است. اگرچه شاید نوسانات لحظه ای و ساعتی قیمت بیت کوین سمت و سوی آن را منفی کند، اما تحلیل ها نشان می دهد که بیت کوین حرکتی رو به رشد و مثبت دارد. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین