|

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 3 اسفند 99

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 3 اسفند ماه 99 چقدر است؟ پیش بینی قیمت بیت کوین حاکی از چیست؟

لینک کوتاه کپی شد

روز گذشته یعنی شنبه 2 اسفند 99 ، قیمت بیت کوین رکوردی عجیب زد و به قیمت 57 هزار دلار رسید. اما قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 3 اسفند 99 چند است؟ امروز یکشنبه 3 اسفند بهمن 99 ، قیمت بیت کوین در بازار اندکی کاهش داشته است. در ادامه گزارش کاملی از قیمت بیتکوین در بازار خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. همانطور که می دانید بیت کوین یکی از انواع ارز های دیجیتال است که در سال های اخیر با رشد بسیار زیادی به همراه بوده است. بیت کوین و سایر رمز ارز ها امروزه به عنوان یکی از راه های سرمایه گذاری در بازار شناخته می شوند و افراد بسیار زیادی در این بازار سرمایه گذاری می کنند. اگرچه این رمز ارز حدود 12 سال پیش اختراع شده است اما عمده رواج و شناخته شده بودن آن مربوط به دو سه سال اخیر می باشد. در ادامه برای اطلاع از قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 3 اسفند 99 به دلار و تومان با ما همراه باشید. 

پیشنهاد می شود: حکم شرعی خرید و فروش بیت کوین چیست؟

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 3 اسفند 

همانطور که اشاره کردیم روز گذشته قیمت بیت کوین به عدد 57 هزار دلار رسیده بود. اما امروز شاهد افت اندکی در بازار بیت کوین هستیم. قیمت بیت کوین به صورت لحظه ای و حداقل هر یک دقیقه تغییر می کند. بنابراین شما برای اطلاع از قیمت بیت کوین بایستی بیت کوین را به صورت لحظه ای رصد کنید. اما ما در ادامه آخرین قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله را ارائه می کنیم. 

پیشنهاد می شود: قیمت لحظه ای اتریوم امروز یکشنبه 3 اسفند 99

قیمت دوج کوین امروز یکشنبه 3 اسفند 99

قیمت بیت کوین امروز یکشنبه 3 اسفند 99 برابر با 56,581 دلار می باشد. همچنین معادل قیمت بیت کوین امروز به تومان برابر با ۱,۵۱۸,۶۷۲,۳۴۸ تومان می باشد.  هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت 56,581 دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۸۵۵ تومان معادل ۱,۵۱۸,۶۲۶,۴۶۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۴.۳۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۵۲% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۰۲ اسفند ۱۳۹۹(20 February 2021) معادل ۵۷,۴۵۹.۹۳ دلار بوده که همینک %۱.۵۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۶۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیت کوین معامله می‌شود، صرافی bitFlyer با سهم %۶۸.۱۰ از حجم معاملات روزانه است.

نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین

Capture

پیش بینی قیمت بیت کوین

اگرچه بیت کوین منتقدین بسیاری در جهان دارد و عده زیادی اعتقاد دارند که رشد و صعود یکباره قیمت بیت کوین می تواند سرمایه گذاران را با یک افت قیمت بی خانمان و ورشکست کند. اما از طرف دیگر بیت کوین طرفداران زیادی نیز دارد. برای مثال کسی همچون ایلان ماسک که اولین فرد ثروتمند جهان است با انتشار یک توئیت حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرده و همین موضوع موجب افزایش قیمت و رشد بیت کوین می شود.

پیشنهاد می شود: توئیت ایلان ماسک علیه قیمت بیت کوین و اتریوم

برخی کارشناسان اعتقاد دارند که بیت کوین پتانسیل رشد و افزایش قیمت تا 100 هزار دلار را نیز دارد. اما بعد از آن به شدت افت کرده و حتی قیمت آن به صفر می رسد. با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی می توان انتظار این را داشت که قیمت بیت کوین روز به روز افزایش یافته و ارزش آن بیشتر شود. بیت کوین می تواند آینده جهان را تحت تاثیر قرار دهد. 

اما توجه داشته باشید که خرید هیجانی بیت کوین و ورود سرمایه به آن بدون تفکر و تعمق می تواند منجر به مالباختگی شما شود. بنابراین هیجانی عمل نکنید و بگذارید بعد از اولین ریزش بیت کوین برای خرید یا عدم خرید آن تصمیم گیری کنید. 

پیشنهاد می شود: چگونه بیت کوین بخریم؟ آموزش خرید بیت کوین و ارز دیجیتال

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها